Typy na dziś: Overy na sobotę 21.05.

Prezentujemy Wam nasze overy na sobotę. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Szwecja – II Liga, godz. 16:00, Sirius – Degerfors, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Gospodarze po ośmiu kolejkach zgromadzili piętnaście punktów i zajmują trzecie miejsce. Po trzech remisach z rzędu, dwa kolejne mecze Sirius zakończył zwycięstwem. Goście zgromadzili tylko dziewięć punktów, a ostatnio zremisowali na wyjeździe z Dalkurd 2:2. Typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Szwecja – III Liga Północ, godz. Vasteras SK – Carlstad, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Vasteras po pięciu kolejkach zajmuje siódme miejsce z siedmioma punktami. W ostatnim meczu gospodarze zremisowali na wyjeździe z Akropolis 1:1. Goście zajmują piąte miejsce i wyprzedzają Vasteras dwoma punktami. Mecz na pewno będzie wyrównany z niewielką przewagą gospodarzy. Typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie chociażby jedna bramka.

Niemcy – Puchar, godz. 20:00, Bayern Monachium – Borussia Dortmund, typ: BTS, kurs: 1.65

Będzie to bardzo emocjonujące spotkanie, które odbędzie się w Berlinie. Bayern na pewno ma zamiar zdobyć w tym sezonie dublet, ale nie będzie to takie łatwe, albowiem przeciwnik jest z górnej półki i też chce zakończyć bieżący sezon zdobyciem trofeum. Mimo, że Bayern zdobył mistrzostwo Niemiec, to jednak nie będzie w tym meczu zdecydowanym faworytem. My typujemy, że obie drużyny strzelą w tym meczu po golu.

Norwegia, godz. 18:00, Molde – Brann, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.50

Molde zajmuje trzecie miejsce z 21 punktami. W ostatnim meczu gospodarze przegrali na wyjeździe z Odd Grenland 0:2. Brann zajmuje szóste miejsce, ale słabo spisuje się na wyjazdach. Dwa ostatnie mecze wyjazdowe goście przegrali po 0:1. Molde na własnym boisku strzela dużo goli, dlatego typujemy, że gospodarze zdobędą bramkę w pierwszej połowie.

Brazylia, godz. 23:30, Fluminense – Santa Cruz, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Oba zespoły w pierwszej kolejce wygrały swoje mecze. Fluminense pokonało na wyjeździe Atletico Mineiro 1:0, natomiast Santa Cruz wygrało u siebie 4:1 z Vitorią. Na pewno to gospodarze będą faworytami w tym meczu, ale goście nie oddadzą tak łatwo tego spotkania. Spodziewamy się, że wpadnie w tym spotkaniu dużo goli, dlatego typujemy, że już w pierwszej połowie wpadnie bramka.