Typy na dziś: Overy na środę 15.02.

Portugalia, godz. 16:00, Freamunde – Famalicao, typ: under 2.5, kurs: 1.40
Mecze tych ekip zawsze były wyrównane. Jedni i drudzy są w dolnej części tabeli i nie zachwycają swoją grą. Średnio strzelają jednego gola na mecz, zatem kanonady się tutaj nie spodziewamy.

Portugalia, godz. 20:00, Academica – Covilha, typ: under 2.5, kurs: 1.44
Ostatnie mecze tych ekip kończyły się remisami. Jedni i drudzy są w czołówce i ciężko wskazać tutaj jednoznacznego faworyta. Stawiamy na zacięty mecz.

Portugalia, godz. 17:00, Santa Clara – Cova, typ: under 2.5, kurs: 1.53
Jedni i drudzy ostatnio zmagali się ze swoimi problemami i mieli problemy z regularnym zwyciężaniem. Dobrze grają jednak w defensywie i gradu goli się nie spodziewamy.

Liga Mistrzów, godz. 20:45, Real – Napoli, typ: over 2.5, kurs: 1.60
Obie ekipy preferują ofensywny futbol i w swoich ligach strzelają dużo goli. Czeka nas tutaj otwarty mecz i sporo sytuacji podbramkowych. Trzy gole to czysta formalność.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB