Typy na dziś: Overy na środę 24.02.

Zapraszamy do naszych overów na środę. Tu prezentujemy propozycje z sekcji over/under/bts/. Powodzenia!

Piłka nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:45, Dynamo Kijów – Manchester City, Typ: 1.połowa – Over 0.5, Kurs: 1.40
The Citizens mają fatalną serię trzech porażek z rzędu, a ich obrona kuleje. Jednak ich siła rażenia jest nadal duża. Gospodarze nie będą zbytnio gościnni i wystraszeni i powinni zaatakować rywala w dołku. Liczymy na bramkę już w pierwszej połowie.

Piłka nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:45, PSV – Atletico Madryt, Typ: Under 2.5, Kurs: 1.57
Drużyna Simeone słynie z żelaznej dyscypliny. Tylko Barcelonie udało się im wbić dwa gole, a zwykle bramek po prostu nie tracą. Gospodarze zapewne będą chcieli uzyskać korzystny wynik w pierwszym meczu, a takim będzie też nie stracenie bramki. Nie zapowiada się na grad goli.

Piłka nożna – Anglia , godz. 20:45, Derby – Blackburn, Typ: Under 2.5, Kurs: 1.57
Derby walczy o awans natomiast gościom bliżej do walki o utrzymanie. Obie drużyny łączy to, że tracą mało bramek. Blackburn przyjedzie z zamiarem wywiezienia punktu i skupi się na defensywie i zobaczymy zacięty mecz z małą liczbą goli.

Piłka nożna – Szkocja, godz. 20:45, Hibernian – Morton, Typ: Under 3.5, Kurs: 1.40
Gospodarze walczą o awans, u siebie wygrywają większość spotkań jednak wcale nie gromią rywali. Goście nie tracą wielu bramek, a oba mecze pomiędzy tymi zespołami w tym sezonie zakończyły się zwycięstwem Hibernian 1:0. Dziś trzy bramki to maksimum co zobaczymy.

Tenis – Dubai, godz. 12:30, P.Kohlschreiber – B.Coric, Typ: 1. set – Under 10.5 gema, Kurs: 1.40
Chorwat ma spory talent jednak młodość ma to do siebie, że ciężko o stabilizacje. Coric ma ostatnio gorszy okres, często ma problem z dobrym wejściem w mecz. Kohlschreiber gra solidnie, sporo wygrywa i pewnie serwuje. Utrzyma swój serwis i zaliczy szybkie przełamanie.