Typy na dziś: Overy na środę 29.06.

Prezentujemy Wam nasze overy na środę. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka nożna – Finlandia, godz. 17:30, Lahti – PS Kemi, typ: under 2.5, kurs: 1.67
Spotkanie z fińskiej ligi, w której nie pada wiele bramek. Spotkanie drużyn ze środka tabeli, które dzieli różnica zaledwie 4 punktów na korzyść gości dzisiejszego spotkania. Lahti straciło u siebie zaledwie 5 bramek w tym sezonie, natomiast PS Kemi dokładnie tyle samo strzeliło w meczach wyjazdowych. Widać, że goście skupiają się na obcym terenie na obronie. Lahti jest faworytem, ale nie będzie miało łatwego zadania i naszym zdaniem nie padnie w tym meczu wiele bramek.

Piłka nożna – Norwegia, godz. 19:00, Sandnes – Levanger, typ: over 2.5, kurs: 1.57
Starcie drużyn z czołówki drugiej ligi norweskiej. Oba zespoły całkiem sporo strzelają i jak na czołówkę ligi całkiem dużo bramek tracą. W przeważającej większości ostatnich spotkań obu drużyn pada wiele bramek, a ostatnie starcie pomiędzy nimi na tym samym stadionie zakończyło się wynikiem 3:2 dla gości. W dzisiejszym meczu liczymy na zbliżony rezultat.

Piłka nożna – Korea Południowa, godz. 12:30, Pohang – Ulsan Hyundai, typ: over 1.5, kurs: 1.40
Gospodarze znajdują się w środku tabeli, natomiast goście mają aspiracje powalczyć o czołowe miejsca. Potwierdzają to ostatnimi występami bowiem z 6 ostatnich gier wygrali aż 5. Gospodarze z kolei grają w kratkę, a najwięcej meczów remisują. Za to w ich meczach pada ostatnio wiele bramek. Podobnie było zwykle w pojedynkach pomiędzy tymi drużynami, kiedy to kibice mogli podziwiać po kilka bramek na mecz. Dziś dwie bramki to minimum.

Tenis – Wimbledon, godz. 15:00, J.Sock – R.Haase, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.65
Druga runda Wimbledonu. W pierwszej Sock gładko pokonał Gulbisa, natomiast Haase musiał rozegrać pięć setów ze Schwartzamanem. Obaj nie grają najlepiej ale chyba w nieco lepszej formie jest Sock. Powinno to być jednak wyrównane spotkanie, a mając w pamięci ich jedyny jak do tej pory pojedynek na tegorocznym French Open można być pewnym, że na trzech setach się ten mecz nie zakończy.

Tenis – Wimbledon, godz. 15:00, L.Arrubabarrena – D.Kasatkina, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.40
Arrubabarrena jest w rankingu za swoją rywalką o ponad 50 miejsc. Kasatkina mimo młodego wieku jest już na 33 miejscu. Gra wprawdzie ostatnio w kratkę ale takie są prawa młodości. Arrubabarrena nie przepada za grą na trawie i Rosjanka powinna jej dziś wytłumaczyć dlaczego i wygrać ten mecz w dwóch setach.