Typy na dziś: Overy na wtorek 14.02.

Anglia, godz. 20:45, Derby – Cardiff, typ: under 2.5, kurs: 1.60
Mecze między tymi drużynami w przeszłości zawsze były bardzo wyrównane. Jedni i drudzy nie strzelają zbyt wielu goli, zatem stawiamy na wyrównany mecz i maksymalnie dwa trafienia.

Anglia, godz. 20:45, Fleetwood – Bradford, typ: under 2.5, kurs: 1.53
Mecz na szczycie League 1. Jedni i drudzy są w wyśmienitej formie i ciężko wskazać tutaj jednoznacznego faworyta. Stawiamy tutaj na mecz pełen walki. Gradu goli tutaj nie zobaczymy.

Anglia, godz. 20:45, Newport – Grimsby, typ: under 2.5, kurs: 1.60
W ostatnich dwóch meczach pomiędzy tymi drużynami kibice maksymalnie oglądali jedno trafienie. Dzisiaj również nie zanosi się na jakąś kanonadę strzelecką, bowiem jedni i drudzy nie grzeszą skutecznością.

Holandia, godz. 20:00, Jong Ajax – Maastricht, typ: over 2.5, kurs: 1.50
Starcie dwóch ekip z czołówki drugiej ligi holenderskiej. Jedni i drudzy są bardzo bramkostrzelni i grają ofensywnie. Czeka nas otwarte widowisko, w którym kibice powinni zobaczyć wiele ładnych, składnych akcji.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB