Typy na dziś: Overy na wtorek 25.10.

Prezentujemy Wam nasze overy na wtorek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Anglia – V Liga, godz. 20:45, Tranmere Rovers – North Ferriby, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.45

Drużyna Tranmere w tym sezonie będzie walczyła o awans, ale jeśli nie zajmie pierwszego miejsca dającego bezpośredni awans, to ma duże szanse na mecze barażowe. Aktualnie gospodarze zajmują czwarte miejsce i tracą sześć punktów do lidera. Goście grają słabo, zajmują trzecie miejsce od końca. Stawiam na to, że Tranmere strzeli bramkę w pierwszej połowie.

Anglia – Puchar Ligi, godz. 20:45, Arsenal – Reading, typ: 1 score 1&2 HT, kurs: 1.70

Arsenal w ostatniej kolejce ligowej zawiódł swoich kibiców remisując u siebie z Middlesbrough 0:0. Co gorsza, to gospodarze nie potrafili nawet w tym meczu strzelić bramki. Typuję, że Arsenal strzeli bramkę w obu połowach.

Piłka Nożna – Puchar Austrii, godz. 18:30, Grodig – Wattens, typ: BTS, kurs: 1.50

Będzie to bardzo wyrównane spotkanie, w którym ciężko jest wskazać faworyta. Może lekką przewagę będzie miała drużyna Grodig, ale tylko i wyłącznie dlatego, że zagra na własnym boisku. Stawiam, że obie drużyny strzelą bramkę.

Piłka Nożna – Puchar Holandii, godz. 20:00, ADO Den Haag – Telstar, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.40

ADO Den Haag nie powinno mieć problemu z pokonaniem drugoligowca. Mecz powinien zakończyć się zdecydowaną wygraną gospodarzy, różnicą kilku bramek. Ja stawiam na to, że gospodarze strzelą bramkę w pierwszej połowie.

Piłka Nożna – Puchar Holandii, godz. 18:30, VVSB – VV Katwijk, typ: BTS, kurs: 1.40

Zapowiada się bardzo ciekawe i wyrównane spotkanie. Większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze, ale goście tak łatwo się nie poddadzą i może paść wiele goli. Ja stawiam na to, że obie drużyny strzelą bramkę.