Typy na dziś: Overy na wtorek 26.07.

Prezentujemy Wam nasze overy na wtorek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:00, Ludogorets – Crvena Zvezda, typ: under 2.5, kurs: 1.55

Trudno wytypować, która z drużyn awansuje do dalszej rundy, chociaż moim zdaniem większe szanse mają Bułgarzy. Goście w poprzedniej rundzie wyeliminowali Vallettę dwukrotnie wygrywając 2:1. Ludogorets ma już doświadczenie jeżeli chodzi o fazę grupową Ligi Mistrzów, natomiast goście marzą, aby znaleźć się w tym towarzystwie. Wiele bramek w tym meczu nie powinno wpaść, chociaż uważam, że jeżeli wpadną to tylko z udziałem gospodarzy. Stawiam poniżej trzech goli.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:00, BATE Borysów – Dundalk, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.45

Gospodarze, można powiedzieć, że dobrze wylosowali. Dundalk nie jest potentatem europejskiej piłki nożnej co pokazał dwumecz z mistrzem Islandii Hafnarfjordur (1:1 i 2:2 na wyjeździe). Gospodarze śmiało mogą powalczyć o fazę grupową Ligi Mistrzów. W meczu z Irlandczykami są zdecydowanymi faworytami i powinniśmy być świadkami kilku bramek. Stawiam, że w pierwszej połowie wpadnie bramka.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:30, FC Rostov – Anderlecht, typ: under 2.5, kurs: 1.50

Gospodarze może nie są najbardziej znaną drużyna rosyjską, ale w poprzednim sezonie pokazali, że potrafią grać w piłkę. Anderlecht, zwłaszcza u siebie, powinien pokazać swoją wyższość, ale w meczu wyjazdowym będzie bardzo ciężko. Stawiam, że w meczu drużyny nie strzelą więcej niż dwie bramki.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:45, Szachtar – Young Boys, kurs: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Ukraińcy są faworytami tego dwumeczu, ale nie znaczy to, że będzie to dla nich spacerek. Muszą uważać zwłaszcza na wyjeździe, ponieważ Szwajcarzy na własnym boisku grają solidnie i skutecznie. Gospodarze powinni w tym meczu strzelić bramkę, a może i więcej goli, dlatego stawiam, że w pierwszej połowie wpadnie bramka.

Szkocja – Puchar Ligi, godz. 20:45, Motherwell – East Stirling, typ: 1 score 1&2 HT, kurs: 1.45

Gospodarze nie powinni mieć żadnego problemu z pokonaniem u siebie drużyny East Stirling i to kilkoma bramkami. Piłkarze Motherwell pokazali, że na własnym boisku są groźni dla najlepszych. Moim zdaniem gospodarze powinni strzelić bramki w obu połowach.