Typy na dziś: Overy na wtorek 28.06.

Prezentujemy Wam nasze overy na wtorek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Tenis – Wimbledon, godz. 15:30, J. Vesely – I. Sijsling, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.40

Czeka nas bardzo ciekawe i wyrównane spotkanie. Holender Sijsling w kwalifikacjach wygrał już na turnieju w Wimbledonie trzy mecze nie oddając seta. Faworytem tego spotkania jest Vesely, ale wszystko wskazuje na to, że mecz będzie bardzo zacięty i możliwe jest, że nie zakończy się w trzech setach. My typujemy, że będzie powyżej trzech setów.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 18:00, Flora Tallin – Lincoln, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Trudno cokolwiek powiedzieć na temat drużyny gości jedynie to, że jak wynika z ligowej statystyki nie mają sobie równych w lidze. Podobnie jest z drużyną gospodarzy, chociaż prezentują oni wyższy poziom od zespołu z Gibraltaru. Niestety dla gospodarzy, jeżeli awansują do następnej rundy a wszystko na to wskazuje, że tak będzie to czeka na nich Celtic Glasgow i chyba na tym zakończy się przygoda gospodarzy w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. My typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie bramka.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 19:00, Valletta – B 36 Torshavn, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Na tym szczeblu eliminacji do Ligi Mistrzów nie możemy się spodziewać meczów na wysokim poziomie. Na pewno w tym meczu czegoś takiego nie będziemy świadkami, ale na pewno nie zabraknie walki i ambicji. Faworytem tego spotkania będą gospodarze i oni powinni ten pierwszy mecz wygrać. My typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Finlandia – II Liga, godz. 17:30, Haka – FC Jazz, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Haka zajmuje w lidze piąte miejsce i jest zdecydowanym faworytem tego meczu. Goście spisują się fatalnie, po dziewięciu kolejkach zajmują ostatnie miejsce z dorobkiem tylko pięciu punktów. Po serii niepowodzeń Jazz nieoczekiwanie w ostatnim meczu wygrał na wyjeździe z Jaro 4:3. Typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie bramka.

Finlandia – II Liga, godz. 17:30, AC Oulu – FC Kooteepee, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Gospodarze zajmują trzecie miejsce, po rozegraniu dziesięciu kolejek zgromadzili piętnaście punktów. Dwa ostatnie mecze AC Oulu zakończyło zwycięstwami. Goście graja słabo, zajmują przedostatnie miejsce a w czterech ostatnich meczach zanotowali aż trzy porażki. Typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie bramka.