Typy na dziś: Overy/BTS na niedzielę 16.07.

Wracamy z pojedynczymi typami w sekcji Over/Under/BTS. Na dziś przygotowaliśmy pięć pozycji, którymi można (nie trzeba) uzupełnić kupon. Powodzenia.

Brann – Sarpsborg 08, typ: BTS, kurs: 1.69
Mecz na szczycie w Norwegii i obie drużyny lubią postrzelać. Nie spodziewamy się tu szachów i bezbramkowego remisu. Widzi to pewnie też bukmacher, dając niski kurs na BTS.

Ferencvaros – Puskas Akademy, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.72
Uczepiliśmy się dziś tego Ferencvarosu, ale naprawdę wierzymy, że wysoko pokona rywala. Trzy mecze rozegrane więcej o stawkę – powinno zrobić różnicę.

FCSB – Voluntari, typ: powyżej 2,5 gola, kurs: 1.90.
FCSB to oczywiście Steua z Bukaresztu, która przystępuje do nowego sezonu z wielkimi nadziejami. Widzimy to wyniki w okolicach 3:2, 3:1. Zatem nasz typ powinien zostać pokryty.

Tianjin Quanjian – Shanghai Shenhua, typ: powyżej 2,5 gola, kurs: 1.62
Chińska Super Liga i mecz bardzo overowych drużyn. Uwaga! Spotkanie zaczyna się o 13:30 więc spieszcie się, aby złapać typ.

Bray – Cork City, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.52.
Mecz na szczycie w Irlandii. Cork to oczywiście lider, a Bray zajmuje trzecie miejsce. Cork powinien to wygrać, ale ufamy, że w meczu padnie ponad 2.5 bramki.

Typy dostępne w Unibecie, który teraz operuje pod takim adresem lub przez VPN.

Nie masz konta w Unibecie? Kliknij TUTAJ, aby je założyć. To najlepszy bukmacher na rynku!

 

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB