Typy na dziś: Pewniaki na czwartek 16.02.

LE, godz. 21:05, Athletic – APOEL, typ: 1, kurs: 1.30
Gospodarze u siebie rzadko przegrywają. Goście w lekkim dołku, na Cyprze nie dominują już tak jak kiedyś. Pewna jedynka.

LE, godz. 21:05, Manchester United – St. Etienne, typ: 1, kurs: 1.33
Podopieczni Mourinho od dawna nie przegrali i są w świetnej formie. The Special One z pewnością będzie chciał zdobyć w tym sezonie jakiś tytuł. Może LE?

Katar, godz. 16:55, Al Sadd – Al Arabi, typ: 1, kurs: 1.25
Gospodarze to wicelider, który będzie chciał wykorzystać wczorajsze potknięcie lidera. Goście są nisko w tabeli i nie powinni tutaj sprawić większych trudności gospodarzom.

Arabia, godz. 18:25, Al Hilal – Al Khaleej, typ: 1, kurs: 1.20
Mecz Dawida z Goliatem. Gospodarze są liderem, z kolei goście są dopiero na przedostatnim miejscu. Czeka nas bardzo jednostronne widowisko.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB