Typy na dziś: Pewniaki na niedzielę 08.01.

Włochy, godz. 20:45, Juventus – Bologna, typ: 1, kurs: 1.25
Juventus jest niepokonany od trzech meczów i ma cztery oczka przewagi nad drugą Romą. Bologna jest w drugiej części tabeli i naszym zdaniem na wyjeździe na pewno nie zagrozi ekipie z Turynu.

Włochy, godz. 18:00, Milan – Cagliari, typ: 1, kurs: 1.36
Milan jest piąty, gra w kratkę, ale dzisiaj gra u siebie z bardzo kiepskim przeciwnikiem. Cagliari na wyjeździe wygrało bowiem tylko raz, stąd też nie wróżymy im sukcesu na San Siro.

Włochy, godz. 15:00, Lazio – Crotone, typ: 1, kurs: 1.30
Starcie Dawida z Goliatem. Gospodarze są w dobrej formie, są na czwartym miejscu, natomiast Crotone okupuje przedostatnią lokatę w Serie A i do końca będzie walczyć o utrzymanie. Pewna jedynka.

Grecja, godz. 14:00, PAOK – Giannina, typ: 1, kurs: 1.22
PAOK u siebie nie zawodzi. Jest trzecią siłą ligi greckiej, która rzadko traci punkty na własnym obiekcie. Giannina gra strasznie w kratkę i naszym zdaniem to nie wystarczy do zdobycia choćby punktu na terenie PAOKu.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB