Typy na dziś: Pewniaki na piątek 03.03.

Rosja, godz. 17:00, Tomsk – Rostow, typ: 2, kurs: 1.14
Tomsk to drużyna z dołu tabeli, która skupia się na walce o utrzymaniu. Rostov to czołówka ligi – gra w pucharach i ma w swoim składzie kilku ciekawych zawodników. Pewna dwójka.

ZEA, godz. 14:40, Bani Yasl  – Al Wasl, typ: 2, kurs: 1.33
Gospodarze są outsiderami ligi zjednoczonych emiratów arabskich. Goście są w czołówce, walczą o miejsce na podium i takie mecze muszą wygrywać.

Holandia, godz. 20:00, Volendam – Dordrecht, typ: 1, kurs: 1.25
Volendam jest czwarte i gra u siebie – wszystkie atuty po stronie gospodarzy. Zwłaszcza, że Dordrecht jest w dole tabeli i będzie tutaj prosił o najniższy wymiar kary.

Siatkówka, godz. 18:00, Bydgoszcz – Szczecin, typ: 1, kurs: 1.25
Przenosimy się do siatkarskiej Plusligi. Obie ekipy w tym sezonie nie zachwycają i są w dole tabeli. Stawiamy jednak na Bydgoszcz, bowiem Szczecin kompletnie nie potrafi grać w meczach wyjazdowych.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB