Typy na dziś: Pewniaki na piątek 17.02.

Holandia, godz. 20:00, Achilles – Jong Ajax, typ: 2, kurs: 1.36
Mecz Dawida z Goliatem. Gospodarze są na ostatnim miejscu i mają znikome szanse na utrzymanie. Goście to wicelider tabeli i powinno być to widoczne od początku.

Belgia, godz. 20:30, Westerlo – Club Brugge, typ: 2, kurs: 1.35
Club Brugge jest liderem i pewnie zmierza po tytuł. Gospodarze są w strefie spadkowej i grają bardzo kiepsko. Ciężko jest nam sobie wyobrazić, by mieli szanse z liderem.

Włochy, godz. 20:45, Juventus – Palermo, typ: 1, kurs: 1.15
Juventus jest najlepszą drużyną ligi włoskiej i takie ekipy jak Palermo u siebie zjada na śniadanie. Czeka nas tutaj jednostronny mecz i pewny triumf gospodarzy.

Portugalia, godz. 21:30, Porto – Tondela, typ: 1, kurs: 1.15
Porto walczy o mistrzostwo i ma trochę straty do Benfiki i na wpadkę nie może sobie pozwolić. Goście to ekipa ze strefy spadkowej, która ma mało atutów po swojej stronie.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB