Typy na dziś: Pewniaki na piątek 19.05

Francja, godz. 20:30, Brest – Ajaccio, typ: 1, kurs: 1.30
Jedni i drudzy ostatnio grali w kratkę. Stawiamy jednak na Brest, który liczy się w walce o awans do Ligue 1 i na własnym stadionie takie mecze musi wygrywać.

Francja, godz. 20:30, Lens – Niort, typ: 1, kurs: 1.21
Niort nie wygrał od pięciu meczów i jest niziutko w tabeli. Lens podobnie jak Brest i kilka innych ekip ma poważne szanse na awans i u siebie gospodarze nie powinni jej zmarnować.

Francja, godz. 20:30, Strasbourg – Bourg Peronnas, typ: 1, kurs: 1.20
Lider tabeli zmierzy się z 14 drużyną drugiej ligi francuskiej. Stawiamy na piłkarzy Strasbourga, którzy nie powinni mieć problemów z niżej notowanym przeciwnikiem.

Irlandia, godz. 20:45, Cork – Drogheda, typ: 1, kurs: 1.20
Cork jest liderem i nie przegrał żadnego z ostatnich 13 meczów. Ciężko zatem jest nam sobie wyobrazić, by piłkarze Droghedy, którzy są ligowym średniakiem, mogliby im w jakimkolwiek stopniu zagrozić.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB