Typy na dziś: Pewniaki na środę 11.01.

Czechy, godz. 11:00, Jablonec – Varnsdorf, typ: 1, kurs: 1.20
Gospodarze grają w wyższej lidze i mają w swoim składzie o wiele lepszych zawodników. Powinno to być widoczne od pierwszej minuty, stąd typujemy tutaj jednostronny mecz i triumf Jablonca.

Hiszpania, godz. 21:15, Barcelona – Athletic, typ: 1, kurs: 1.15
Pierwszy mecz dosyć sensacyjnie wygrali goście. Teraz stawiamy, że gospodarze u siebie będą za wszelką cenę chcieli zmazać plamę po pierwszym starciu i pewnie wygrają.

Portugalia, godz. 21:15, Rio Ave – Covilha, typ: 1, kurs: 1.33
Obie ekipy dzieli różnica jednej klasy rozgrywkowej. Goście nawet w swoich rozgrywkach mają spore problemy z wygrywaniem, a na dodatek z dzisiejszym rywalem nigdy nie udało im się triumfować. Pewna jedynka.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB