Typy na dziś: Pewniaki na środę 15.02.

ZEA, godz. 14:25, Hatta – Al Ahli, typ: 2, kurs: 1.33
Ostatnie dwa mecze tych drużyn kończyły się zdecydowanym triumfem Al Ahli, którzy strzelali swoim przeciwnikom po sześć bramek. Dzisiaj powinno być podobnie.

Szkocja, godz. 20:45, Aberdeen – Motherwell, typ: 1, kurs: 1.33
Gospodarze wygrali pewnie dwa ostatnie mecze z dzisiejszym rywalem, a na dodatek u siebie przegrali tylko raz. Motherwell jest niżej w tabeli i nie dajemy im dzisiaj większych szans.

Katar, godz. 14:45, Lekhwiya – Umm-Salal, typ: 1, kurs: 1.22
Lekhwiya jest liderem i w tym sezonie jeszcze nie przegrała. Goście są w środku tabeli i ciężko oczekiwać, by podjęli wyrównaną walkę z takim przeciwnikiem.

Grecja, godz. 14:00, Trikala – Karditsa, typ: 1, kurs: 1.25
Kardista w słabej formie, a na dodatek zawodnicy tego klubu kompletnie nie potrafią grać na wyjazdach. Warto dodać do kuponu zwycięstwo gospodarzy.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB