Typy na dziś: Pewniaki na wtorek 28.06.

Zapraszamy do naszych Pewniaków na wtorek. Żeby wygrać, trzeba grać. Korzystajcie więc z naszych Pewniaków i wygrywajcie. Powodzenia, życzymy Wam wysokich wygranych!

Tenis – Wimbledon, godz. 12:30, R. Ram – F. Lopez, typ: 2, kurs: 1.20

Hiszpan Lopez nie jest ostatnio w najwyższej formie, ale z Amerykaninem Ramem powinien sobie poradzić i to w trzech setach. Na pewno wynik pięciosetowy byłby niespodzianką a porażka Lopeza wręcz sensacją. Typujemy zwycięstwo F. Lopeza.

Tenis – Wimbledon, godz. 12:30, A. Zverev – P – H. Mathieu, typ: 1, kurs: 1.20

Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest A. Zverev, który na turnieju w Halle, poprzedzającym Wimbledon spisał się bardzo dobrze. Po wygraniu trzech pojedynków przegrał dopiero z przedstawicielem gospodarzy F.Mayerem 1:2. W lutym bieżącego roku na turnieju w Monaco wyżej wymienieni tenisiści spotkali się w bezpośrednim pojedynku, który wygrał Mathieu 2:0. Typujemy zwycięstwo Zvereva.

Tenis – Wimbledon, godz. 12:30, T. Daniel – J. Monaco, typ: 2, kurs: 1.22

Obaj tenisiści ostatnio grają poniżej oczekiwań. Argentyńczyk Monaco ostatni pojedynek wygrał na turnieju Roland Garros, gdzie pokonał Istomina 3:1. Japończyk w czerwcu startował w turnieju w Lyonie, ale odpadł w pierwszej rundzie przegrywając z McGee 0:2. Mimo wszystko Monaco powinien pewnie zwyciężyć to spotkanie. Typujemy zwycięstwo Monaco.

Tenis – Wimbledon, godz. 12:30, V. Pospisil – A. Ramos Vinolas, typ: 1, kurs: 1.22

Mimo, że Hiszpan Ramos zajmuje wyższą pozycję w rankingu ATP to faworytem tego spotkania jest Kanadyjczyk Pospisil. Nasuwa się pytanie – dlaczego? Dlatego, że turniej odbywa się na nawierzchni trawiastej a na tej nawierzchni lepszym tenisistą jest Pospisil. Nie znaczy to, że pojedynek dla niego będzie łatwy i przyjemny. Po walce powinien zwyciężyć Pospisil.

Tenis – Wimbledon, godz. 12:30, N. Kyrgios – R. Stepanek, typ: 1, kurs: 1.28

Kyrgios należy do chimerycznych zawodników i nie jest pewne, że wygra łatwo ten mecz. Jeżeli dobrze wejdzie w to spotkanie to jest w stanie wygrać nawet w trzech setach. Natomiast jeżeli będzie już w pierwszym secie popełniać błędy to mecz może być bardzo wyrównany a Stepanek należy do solidnych tenisistów. Mimo wszystko Kyrgios jest lepszym tenisistą i on powinien wygrać to spotkanie.