Typy na dziś: Pewniaki piątek 25.08.

Dajemy Wam kilka Pewniaków na piątek 25. dzień sierpnia. Przypominamy ciągle, że Pewniaki mają Wam i nam pomóc w uzupełnianiu kuponów. Nie polecamy ich grania na jednym kuponie.

Ostatnio najlepiej grać w Unibecie bo oni starają się o licencję na legalną grę w Polsce. Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Oto kilka Pewniaków na piątek:

  • BW Linz – FAC Wien, typ: 1, kurs: 1.50
  • Flora – Infonet Tallinn, typ: 1, kurs: 1.57
  • Tulevik – Parnu JK Vaprus, typ: 1, kurs: 1.53
  • FC Koln – Hamburger SV, typ: 1X, kurs: 1.23
  • Górnik Zabrze – Wisła Płock, typ: 1X, kurs: 1.30.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB