Typy na dziś: Piątek 06.01.

Hiszpania, godz. 20:45, Espanyol – La Coruna, typ: 1, kurs: 2.00
Starcie dziewiątej i piętnastej drużyny hiszpańskiej La Liga. Gospodarze większość punktów zgromadzili na własnym obiekcie, z kolei La Coruna na wyjazdach gra tragicznie. Goście w delegacji w tym sezonie nie zdołali jeszcze wygrać, stąd nasz typ na Espanyol.

Hiszpania, godz. 18:00, Mallorca – Mirandes, typ: 1, kurs: 1.73
Gospodarze są w słabej formie i od pięciu meczów nie wygrali, przez co są w strefie spadkowej Segunda Division. Mirandes radzi sobie nieco lepiej, ale na wyjazdach zawodzi. Gdzie Mallorca ma szukać przełamania, jak nie u siebie w meczu z zespołem o podobnej klasie?

Szkocja, godz. 20:45, Hibernian – Dundee Utd, typ: 1, kurs: 1.70
Mecz na szczycie w niższej lidze szkockiej. Obie ekipy są w ścisłej czołówce i walczą o powrót do elity. Hibernian u siebie przegrał tylko raz i jest w znakomitej formie. Nad Dundee ma zaledwie jednak tylko jeden punkt przewagi, zatem dzisiejszy mecz dla obu drużyn jest szalenie istotny. My zaufamy gospodarzom.

Hokej, godz. 18:30, Ravensburg – Kaufberen, typ: 1, kurs: 1.73
Wczoraj Tappara nas zawiodła, ale dzisiaj ponownie spróbujemy typu z hokeja. Gospodarze to szósta drużyna w tabeli, która u siebie nie zawodzi. Goście z kolei mają spore problemy z grą w delegacji. Kursy na gospodarzy maleją, warto spróbować za drobną stawkę.

 

Komentarze

Komentarze