Typy na dziś: Poniedziałek 09.01.

Hiszpania. godz. 20:45, Osasuna – Valencia, typ: 2, kurs: 1.91
Valencia nie wygrała siedmiu meczów pod rząd. Osasuna z kolei z siedmioma punktami jest na samym dnie tabeli. Gospodarze zmagają się z plagą kontuzji, więc kiedy przytrafi się dla gości lepsza okazja do przełamania niż dzisiaj?

Cypr, godz. 18:00, Nea Salamis – Zakakiou, typ: 1, kurs: 1.36
Na wyjeździe Nea Salamis potrafiło pokonać dzisiejszego przeciwnika aż 5:1! Gospodarze mają w swoim składzie o wiele lepszych zawodników i są w przede wszystkim w lepszej dyspozycji. Goście nie będą mieli tutaj nic do powiedzenia.

Grecja, godz. 18:30, Panathinaikos – Kerkyra, typ: 1, kurs: 1.20
Kerkyra na wyjeździe jeszcze w tym sezonie nie wygrała. Panata jest o wiele wyżej w tabeli i na pewno będzie chciała się przełamać, bo od dwóch meczów nie wygrała. Stawiamy na gospodarzy, wszystkie atuty po ich stronie.

Katar, godz. 16:25, Al Jaish – Al Arabi, typ: 1, kurs: 1.50
Gospodarze wygrali cztery z ostatnich bezpośrednich pojedynków z dzisiejszym przeciwnikiem. Ponadto są o wiele wyżej w tabeli i walczą o miejsce na podium ligowej stawki. Goście w słabej formie nie powinni im zagrozić.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB