Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na czwartek 03.03.

Zapraszamy do typów ryzyk-fizyk na czwartek. Pamiętajcie, ryzykowne typy gramy po niższych stawkach niż inne. Powodzenia.

Piłka nożna – Hiszpania, godz. 20:30, Espanyol – Betis, Typ: 1, Kurs: 2.05
Spotkanie sąsiadów w ligowej tabeli. Obie drużyny nie są pewne ligowego bytu. Ostatnio notują niezłe wyniki, jednak to gospodarze mieli chyba trudniejszych rywali. Odnieśli dwa zwycięstwa z rzędu i dziś mogą pokusić się o przedłużenie passy.

Piłka nożna – Chorwacja, godz. 18:00, Istra – Dinamo Zagrzeb, Typ: 1 (+1.5), Kurs: 1.85
Drużyny są na zupełnie innych biegunach tabeli. Gospodarze bronią się przed spadkiem, natomiast Dinamo lideruje tabeli. Goście są faworytem, jednak Istra na własnym obiekcie to nie wygodny rywal i jeśli goście wygrają to w minimalnych rozmiarach.

Piłka nożna – Holandia, godz. 20:45, Feyenoord – AZ Alkmaar, Typ: x2, Kurs: 1.90
Półfinałowe spotkanie Pucharu Holandii. Gospodarze znajdują się ostatnio w wyraźnym dołku, tegoroczne mecze to w zasadzie same porażki. Goście są w znacznie lepszej formie, poza ostatnią porażką z Ajaxem wygrali pozostałe mecze w tym roku. Dziś nie przegrają.

Piłka nożna – Rumunia, godz. 19:30, Dinamo Bukareszt – Steaua Bukareszt, Typ: 1 DNB, Kurs: 2.10
Derby Bukaresztu w półfinale Pucharu Rumunii. Dinamo wydaje się być ostatnio w bardziej stabilnej formie, a u siebie nigdy nie byli wygodnym rywalem dla Steauy. Mają szansę zdobyć dziś zaliczkę przed rewanżowym spotkaniem.

Siatkówka, godz. 20:30, Modena – Halkbank, Typ: 2 (+2.5 seta), Kurs: 1.85
Goście pierwsze spotkanie wygrali w trzech setach. Modena ostatnio jest w słabszej formie, w lidze przegrywają a jeśli uda im się wygrać to tracą sporo setów. Dziś być może wygrają to spotkanie jednak goście mają spore szanse na urwanie chociaż jednego seta.

Hej! Masz konto w Bet365? Nie? Przecież każdy musi je mieć!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.