Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na niedzielę 19.06.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na niedzielę. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Piłka nożna – ME, godz. 21:00, Szwajcaria – Francja, typ: X HT, kurs: 2.05
Spotkanie o pierwsze miejsce w grupie. Francja jest już pewna awansu, Szwajcarzy aby go przypieczętować i nie martwić się o wyniki innych spotkań muszą dziś zremisować. W poprzednich spotkaniach widać było, że pomimo przewagi jaką miała w nich reprezentacja Francji, zdobywanie goli wcale nie przychodziło im tak łatwo. Przeciwko gospodarzom turnieju większość drużyn wychodzi z ostrożnym nastawieniem, a Szwajcarzy bronić się potrafią. Naszym zdaniem w pierwszej połowie będzie to spokojny mecz. Francja będzie atakować ale Helweci na wiele im nie pozwolą i na przerwę będą schodzić z remisem na tablicy wyników.

Piłka nożna – ME, godz. 21:00, Rumunia – Albania, typ: X HT, kurs: 2.00
Dla tego spotkania przewidujemy podobny scenariusz chociaż trochę z innych powodów. Dla Albanii w zasadzie jedynym sposobem na zdobycie punktów jest ultradefensywna taktyka. Rumunii również awans na turniej zawdzięczają przede wszystkim dyscyplinie w tyłach. Do tego na turnieju na razie obie bramki zdobyli po rzutach karnych. Pierwsza połowa to będzie bicie niezbyt groźnej rumuńskiej głowy w albański mur.

Piłka nożna – Białoruś, godz. 19:00, Zhodino – BATE, typ: under 2,5, kurs: 2.00
BATE jest liderem ale ostatnie dwa wyjazdowe spotkania to dwie porażki. Zhodino zajmuje obecnie piątą pozycję, a na własnym obiekcie prawie nie przegrywa. BATE to zdecydowanie najbardziej skuteczna drużyna całej ligi jednak dzisiaj może mieć problemy. W ostatnich trzech spotkaniach pomiędzy tymi zespołami padła tylko jedna bramka, a jak już napisaliśmy Zhodina gra bardzo dobrze u siebie. Naszym zdaniem padnie w tym spotkaniu niewiele bramek.

Piłka nożna – Kazachstan, godz. 19:00, Ordabasy – Okzhetpes, typ: 1, kurs: 2.00
Spotkanie sąsiadów z górnej połówki tabeli. Goście są pozycję wyżej i mają trzy punkty przewagi. Ordabasy u siebie gra bardzo dobrze i wygrywa niemal każde spotkanie. Goście na wyjazdach grają bezkompromisowo i jeszcze nie zremisowali meczu w delegacji w tym sezonie. Dzisiaj jest spora szansa, że ponownie nie zremisują bowiem każda ostatnia wizyta na tym stadionie kończyła się wygraną zespołu Ordabasy i dzisiaj będzie podobnie.

Tenis – Birmingham, godz. 14:30, B.Strycova – M.Keys, typ: over 2.5 seta, kurs: 2.37
Finał turnieju w Birmingham. Strycova nie była faworytką półfinału z Vandeweghe jednak po pierwszym secie, w którym nie istniała potrafiła odwrócić losy meczu i awansować do finału. Keys ostatnio jest w dobrej formie, ale w trakcie poszczególnych spotkań potrafi stracić koncentrację i przegrać seta. Do tej pory grały ze sobą trzykrotnie i dwa razy mecz kończył dopiero trzeci set, dlatego naszym zdaniem również dziś warto postawić na taki wynik.

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.