Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na niedzielę 25.09.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na niedzielę. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Polska – Ekstraklasa, godz. 18:00, Lech – Arka, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Gospodarze będą chcieli odrobić punkty, które stracili w przegranym spotkaniu wyjazdowym z Lechią Gdańsk. Lech gra coraz lepiej i powinien sobie poradzić z Arką. Goście w ostatniej kolejce szczęśliwie wygrali mecz u siebie z Cracovią. Drużyna z Krakowa przy stanie 0:0 miała kilka wybornych okazji do strzelenia goli. Niestety jeżeli się marnuje takie okazje, to się wraca do domu bez punktów. Bramki w Poznaniu na pewno wpadną, dlatego stawiam na przedział bramkowy 2-3.

Polska – Ekstraklasa, godz. 15:30, Korona – Jagiellonia, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Jagiellonia pokazuje, że w tym sezonie będzie walczyła o najwyższe cele. Goście z Białegostoku grają ofensywnie i na dodatek skutecznie. Gospodarze doznali wstydliwej porażki w meczu z Górnikiem Łęczna, przegrywając to spotkanie aż 0:4. Gospodarze będą chcieli się zrehabilitować za ostatnią wpadkę, natomiast goście będą grali o całą pulę. Obie drużyny powinny strzelić bramki, dlatego stawiam na przedział bramek 2-3.

Szwajcaria – I Liga, godz. 13:45, Grasshoppers Zurich – Vaduz, typ: 1 score 1&2 HT, kurs: 2.06

Gospodarze grali ostatnio dwa mecze wyjazdowe z rzędu i dwa te mecze przegrali. Wcześniej zanotowali dwie wygrane z rzędu. Na pewno Grasshoppers będzie chciał odrobić stracone punkty i chyba w tym spotkaniu nadarzy się ku temu okazja. Goście grają słabo, zajmują przedostatnie miejsce. Moim zdaniem Grasshoppers wygra ten mecz. Stawiam na to, że gospodarze strzelą bramkę w obu połowach.

Dania – I Liga, godz. 18:00, Midjylland – Horsens, typ: 1 score 1&2 HT, kurs: 2.05

Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli, gospodarze zajmują piąte miejsce i wyprzedzają o trzy punkty szósty Horsens. Midjylland w ostatnich pięciu spotkaniach nie doznał porażki i będzie w tym meczu faworytem. Stawiam na to, że gospodarze strzelą bramkę w obu połowach.

Holandia – I Liga, godz. 14:30, Utrecht – Sparta Rotterdam, typ: 1 score 1&2 HT, kurs: 2.37

Utrecht jak dotąd zawodzi, po sześciu kolejkach gospodarze zajmują dopiero trzecie miejsce od końca z dorobkiem tylko trzech punktów. Goście spisują się o wiele lepiej. Zajmują ósme miejsce i nie są bez szans w tym meczu. Uważam, że Utrecht będzie chciał się przełamać i wygrać ten mecz. Stawiam na to, że gospodarze strzela bramkę w obu połowach.