Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na piątek 02.06

Polska, godz. 20:30, Ruch – Górnik, typ: 2, kurs: 1.85
Ruch już jest zdegradowany do pierwszej ligi i boryka się ze sporymi problemami. Górnik walczy o utrzymanie, jest to dla nich mecz o sześć punktów i powinni spokojnie zwyciężyć.

Polska, godz. 20:30, Zagłębie – Arka, typ: 1 DNB, kurs: 1.80
Jakoś nie mamy przekonania do tego, że Arka zdoła się utrzymać. Zagłębie to lepsza ekipa, to prawda, nie gra już o nic, ale przed własną publicznością Kreciki naszym zdaniem nie przegrają.

Polska, godz. 20:30, Wisła – Sląsk, typ: X, kurs: 3.00
Obie ekipy w niezłej formie i trudno wskazać tutaj faworyta. Spodziewamy się sporo walki i tego, że wynik do końca będzie sprawą otwartą. Podział punktów jest jak najbardziej możliwy.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB