Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na piątek 19.05

Hiszpania, godz. 20:45, Granada – Espanyol, typ: 2, kurs: 1.75
Granada przegrała siedem meczów z rzędu i jest już pewna spadku do niższej klasy rozgrywkowej. Goście są w środku tabeli i na koniec rozgrywek powinni godnie pożegnać się z sezonem.

Polska, godz. 20:30, Cracovia – Ruch, typ: 1, kurs: 1.75
Cracovia walczy o utrzymanie i takie mecze, jak ten u siebie z Ruchem musi koniecznie wygrywać, by zrealizować ten cel. Ruch bowiem w ostatnich dwóch meczach stracił dziewięć goli, nie strzelając przy tym żadnego.

Polska, godz. 18:00, Sląsk – Arka, typ: X, kurs: 3.10
Trudno nam wskazać tutaj jednoznacznego faworyta. Jedni i drudzy grają na zbliżonym poziomie i ostatnio nie zachwycają. Czeka nas mecz walki – spodziewamy się podziału punktów.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB