Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na piątek 8.04

Zapraszamy na porcję ryzykownych typów na piątek i życzymy powodzenia. Przypominamy również o redukcji stawki z uwagi na większe ryzyko.

Piłka nożna – Holandia, godz. 20:00, Top Oss – Almere, typ: 2, kurs: 1.90
Gospodarze są na przedostatnim miejscu w tabeli a ich ostatnie wyniki to katastrofa. W ostatnich 10 kolejkach zdobyli tylko 4 punkty. Almere z kolei miało wspaniałą passę 5 zwycięstw z rzędu, która została przerwana w poprzedniej kolejce. Dziś goście powinni powrócić do wygrywania.

Piłka nożna – Holandia, godz. 20:00, Zwolle – Roda, typ: 1, kurs: 1.95
Wyżej w tabeli są gospodarze, którzy mają szansę na grę w play-offach o europejskie puchary. Goście z kolei mają niewielką przewagę nad strefa spadkową. Oba zespoły grają w kratkę, jednak ostatnio lepiej prezentuje się Zwolle. Gospodarze mają bardzo korzystny bilans bezpośrednich spotkań z Rodą i dziś również mają spore szanse na wygraną

Piłka nożna – Francja, godz. 20:30, Orleans – Colmar, typ: 1, kurs: 1.85
Spotkanie z trzeciej ligi francuskiej. Gospodarze są na trzecim miejscu i mają olbrzymie szanse na awans do Ligue 2. Colmar jest strefie spadkowej i ciężko będzie im się utrzymać. W zdecydowanie lepszej formie są ostatnio gracze Orleans i proponujemy na nich dziś postawić.

Hokej – Niemcy, godz. 19:30, Munchen – Koln, typ: 1 tercja – 1, kurs: 2.10
Jest to piąte spotkanie tej serii półfinału niemieckiej ligi hokejowej. Gospodarze prowadzą 3-1 a w poprzednim meczu na wyjeździe nie dali szans swoim rywalom. Drużyna Koln dała się rozbić Monachijczykom i dziś nie wróżymy im powodzenia. Stawiamy, że wyraźnie lepsi gospodarze będą prowadzić już po pierwszej tercji.

Tenis – Katowice, godz. 18:00, P.Parmentier – M.Linette, typ: Over 21.5 gema, kurs: 1.96
Obie zawodniczki sklasyfikowane są na początku drugiej setki rankingu ale ostatnio prezentują zdecydowanie wyższą formę niż ich pozycja i wygrywają niemal mecz za meczem. Zapowiada się niezwykle ciekawe i wyrównane spotkanie. Być może zobaczymy tu trzy sety a nasz over gemowy ma szansę wejść już po 2 setach.

Nie masz jeszcze konta w Bet365? Przecież każdy musi je mieć! Otwórz konto w Bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.