Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na poniedziałek 20.03.

Niemcy, godz. 20:15, Union – Nursnberg, typ: 1, kurs: 1.70
Union jest wiceliderem i poważnie walczy o awans do Bundesligi, gdzie miałby okazje na mecze derbowe z Herthą. Norymberga gra średnio i nie dajemy im tutaj większych szans.

Portugalia, godz. 17:00, Guimaraes B – Cova, typ: 1, kurs: 1.80
Rezerwy Guimaraes w meczach u siebie są w ścisłej czołówce ligowej, z kolei goście jeśli chodzi o wyjazdy strasznie zawodzą i są na samym dnie. Łatwo zatem wytypować faworyta tej potyczki.

Rumunia, godz. 19:30, Pandurii – CSM Iasi, typ: 2, kurs: 1.90
Pandurii jest w fatalnej formie. Gospodarze nie wygrali do siedmiu spotkań. Teraz ciężko będzie im przełamać niechlubną passę – Pandurii jest w całkiem dobrej formie.

Włochy, godz. 20:45, Bassano – Venezia, typ: 2, kurs: 1.70
Gospodarze grają fatalnie – przegrali sześć meczów z rzędu. Venezia jest z kolei liderem i walczy o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Powinna wygrać bez najmiejszego problemu.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB