Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na poniedziałek 25.07.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na poniedziałek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Szwecja – I Liga, godz. 19:00, Djurgardens – Sundsvall, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 2.00

Gospodarze zajmują trzynaste miejsce i grają w tym sezonie wbrew oczekiwaniom swoich kibiców. Djurgardens przegrało trzy ostatnie mecze z rzędu, natomiast goście zajmujący ósme miejsce przegrali dwa ostatnie mecze. Spotkanie będzie wyrównane, ale bramki powinny wpaść. Typuję przedział bramek 2-3.

Polska – Ekstraklasa, godz. 18:00, Górnik Łęczna – Lechia Gdańsk, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Górnik, w pierwszej kolejce nowego sezonu, w ostatnich minutach meczu z Ruchem Chorzów stracił bramkę i przegrał 1:2. Lechia również w identycznych rozmiarach przegrała w Płocku z Wisłą. Goście na pewno będą chcieli powetować sobie straty poniesione w ostatniej kolejce i przystąpią do tego spotkania ofensywnie nastawieni. Typuję, że w tym spotkaniu drużyny strzelą 2 do 3 bramek.

Finlandia – II Liga, godz. 17:30, Oulu – Haka, typ: 1, kurs: 2.00

Oulu jest v-ce liderem drugiej ligi fińskiej i traci dwa punkty do lidera Jyvaskyli. W pięciu ostatnich meczach gospodarze nie doznali porażki i tylko jeden mecz zremisowali. Goście zajmują siódme miejsce i po serii meczów bez porażki przegrali ostatni mecz na wyjeździe z Ekenas 1:2. Moim zdaniem gospodarze powinni podtrzymać dobrą passe w meczach u siebie i wygrają to spotkanie.

Łotwa – I Liga, godz. 18:00, Jelgava – Rigas, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.90

Gospodarze sprawili dużą niespodziankę w europejskich pucharach eliminując Slovan Bratysława. Jelgava na wyjeździe zremisowała 0:0, natomiast u siebie wysoko pokonała Słowaków 3:0. W meczu z Rigas gospodarze będą faworytami. My typujemy, że gospodarze strzelą bramkę w pierwszej połowie.

Japonia – II Liga, godz. 12:00, Sapporo – Gifu, typ: 1 HT, kurs: 2.15

Sapporo jest liderem japońskiej drugiej ligi i spotka się u siebie z drużyną Gifu, która zajmuje obecnie czwarte miejsce od końca. Należy dodać, że goście przegrali pięć ostatnich spotkań z rzędu. Zdecydowanym faworytem jest Sapporo, dlatego typujemy, że gospodarze będą prowadzić do przerwy.