Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na środę 15.02.

Portugalia, godz. 20:00, Academica – Covilha, typ: 1, kurs: 2.10
Academica walczy o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Gospodarze przegrali jednak ostatnie dwa mecze i dzisiaj muszą zwyciężyć, jeśli myślą o zajęciu wysokiego miejsca. Rywal na wyjazdach nie spisuje się najlepiej.

Portugalia, godz. 16:00, Braga B – Vizela, typ: 1, kurs: 1.90
Vizela od pięciu meczów bez zwycięstwa na wyjeździe. Gospodarze z kolei walczą o miejsce w czołówce i takie mecze muszą wygrywać. Zwłaszcza, że ostatnio nie szło im najlepiej.

ZEA, godz. 17:15, Al Shabab – Al Ain, typ: 2, kurs: 1.70
Al Ain  na wyjeździe jak dotąd przegrało tylko raz. Gospodarze z kolei u siebie grają bardzo przeciętnie i są nisko w tabeli. Warto postawić na gości.

Ręczna, godz.. 20:00, Montpellier – Creteil, typ: 1, kurs: 1.15
Goście wygrali w tym sezonie tylko trzy mecze i są w strefie spadkowej. Montpellier walczy o europejskie puchary, ma w swoich składzie kilku wartościowych zawodników i nie powinno mieć tutaj żadnych problemów.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB