Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na środę 15.06.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na środę. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Piłka nożna – ME, godz. 15:00, Rosja – Słowacja, typ: 1, kurs: 2.30
Rosjanie po ciężko wywalczonym remisie z Anglikami w doliczonym czasie gry zapewne poczuli się pewniej. Budujące jest także dla nich to, że potrafili zepchnąć Anglików do głębokiej defensywy. Słowacy nie podołali przeciętnym Walijczykom i są w ciężkiej sytuacji. Presja pod jaką będą na pewno im nie pomoże w dzisiejszym meczu. Faworytem do zwycięstwa są Rosjanie i powinni sprostać temu zadaniu.

Piłka nożna – ME, godz. 18:00, Rumunia – Szwajcaria, typ: over 4.5 żk, kurs: 2.00
Teoretycznie będzie to spotkanie o drugą pozycję w grupie. W dużo lepszej sytuacji są Szwajcarzy bowiem oni z Albanią już wygrali, Rumunii zaś jeszcze będą musieli udowodnić swoją wyższość nad outsiderem grupy. Obie ekipy potrafią grać twardo i naszym zdaniem walki w tym spotkaniu nie zabraknie. Kartek w tym spotkaniu także nie powinno zabraknąć.

Tenis – Halle, godz. 15:00, M.Baghdatis – D.Brown, typ: over 2.5 seta, kurs: 2.37
W pierwszej rundzie turnieju obaj pokonali znacznie wyżej od siebie rozstawionych tenisistów. Wprawdzie Ramos to gracz na inne nawierzchnie, jednak ostatnio był w niezłej formie, więc tak jednostronny mecz musiał zaskoczyć. Brown bardzo dobrze radzi sobie na trawie i dziś może się pokusić o kolejną niespodziankę. My stawiamy na wyrównany mecz, w którym obaj tenisiści wygrają po secie.

Tenis – Halle, godz. 15:00, R.Federer – J-L.Struff, typ: 2 (+5 gemów), kurs: 2.25
Federer najwyraźniej po kontuzji nie jest jeszcze w pełnej dyspozycji bowiem w ostatnich spotkaniach z dosyć przeciętnymi tenisistami mocno się męczył: Fritz urwał mu seta, a Mayer doprowadził do 2 tie-braków. Struff na tym samym turnieju odprawił Baghdatisa, a z Simonem stoczył zacięty pojedynek. Zdecydowanym faworytem jest Szwajcar ale coś czujemy, że młody Niemiec łatwo się nie podda.

Tenis – Londyn, godz. 14:30, S.Johnson – A.Mannarino, typ: over 23.5 gema, kurs: 2.00
Johnsonowi w tym sezonie nie idzie najlepiej więc zwycięstwo w poprzedniej rundzie nad Gasquetem to spora niespodzianka. Mannarino do turnieju musiał przedzierać się przez kwalifikacje jednak zrobił to bardzo pewnie wygrywając wszystkie mecze do zera, a przeciwników miał nie byle jakich. Zapowiada się wyrównane spotkanie. Jedyne jakie rozegrali ze sobą do tej pory miało miejsce dwa lata temu na Australian Open i zakończyło się po pięciu setach. Po takim kursie warto zagrać ten over, ponieważ spokojnie może wejść nawet po dwóch setach.

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.