Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na wtorek 14.02.

Anglia, godz. 20:45, Sheffield – Blackburn, typ: 1, kurs: 1.65
Gospodarze idą w tym sezonie jak burza i poważnie myślą o awansie do Premier League. Goście są w strefie spadkowej i nie pokazują się ostatnio z dobrej strony. Stawiamy na gospodarzy.

Anglia, godz. 20:45, Rotherham – Huddersfield, typ: 2, kurs: 1.70
Gospodarze to totalny ligowy outsider, który przegrywa mecz za meczem. Goście są w czołówce i wpadki z tak nisko notowanymi rywalami po prostu im nie przystoją.

Anglia, godz. 20:45, Scunthrope – Walsall, typ: 1, kurs: 1.80
Gospodarze ostatnio nie wygrali dwóch spotkań i jeśli myślą o awansie, dzisiaj koniecznie muszą się przełamać. Goście to ligowy średniak, który nie powinien im zagrozić na własnym boisku.

Holandia, godz. 20:00, Jong Ajax – Maastricht, typ: 1, kurs: 1.80
Gospodarze u siebie w tym sezonie przegrali tylko jedno spotkanie. Są wiceliderem tabeli i spisują się bardzo dobrze. Goście są na czwartym miejscu, ale na wyjazdach często grają w kratkę.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB