Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na wtorek 14.06.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na wtorek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Piłka Nożna – ME we Francji, godz. 21:00, Portugalia – Islandia, typ: 1 HT, kurs: 2.10

Eksperci typują Portugalię nawet na finał ME we Francji. Moim zdaniem nie mylą się. Portugalia posiada w swoich szeregach bardzo dobrych piłkarzy, w tym Cristiano Ronaldo, który już w pierwszym meczu z Islandią może strzelić kilka goli. Islandia jest debiutantem na tym turnieju i będzie na pewno walczyć, ale moim zdaniem w tym meczu nie ma żadnych szans. Sama linia pomocy drużyny portugalskiej jest tak silna, że inny wynik niż wygrana Portugalii będzie dużą niespodzianką. My typujemy, że Portugalia będzie prowadzić do przerwy.

Szwecja – III Liga Północ, godz. 19:00, Umea – Piteaa, typ: 1 HT, kurs: 2.05

Umea zajmuje piąte miejsce i wyprzedza gości o cztery punkty. Należy dodać, że goście zajmują jedenaste miejsce i podobnie jak gospodarze wygrali dwa ostatnie mecze. Mimo wszystko to Umea jest faworytem tego meczu, a my typujemy, że gospodarze będą prowadzić do przerwy.

Egipt – I Liga, godz. 22:00, Arab Contractors – Aswan FC, typ: 1, kurs: 2.10

Obie drużyny spisują się w tym sezonie bardzo słabo. Gospodarze zajmują czternaste miejsce i wyprzedzają o trzy punkty piętnasty Aswan FC. Goście przegrali dwa ostatnie mecze z rzędu i wszystko wskazuje na to, że przegrają kolejne spotkanie. Minimalnie większe szanse na zwycięstwo dajemy gospodarzom, chociaż mecz będzie bardzo wyrównany. Atut własnego boiska powinna wykorzystać drużyna gospodarzy, dlatego typujemy ich zwycięstwo.

Koszykówka – Francja, godz. 20:30, Strasbourg – Lyon, typ: under 140.5, kurs: 2.00

Będzie to piąte spotkanie finałowe fazy play off między tymi drużynami. Po czterech meczach stan rywalizacji jest remisowy 2:2. Wydawało się, że rywalizacja ta zakończy się dosyć szybko, a to za sprawą gospodarzy. Lyon jednak nawiązał walkę i obecnie jest remis. Typujemy, że w całym meczu nie wpadnie więcej niż 140 punktów.

Tenis – Londyn, godz. 11:00, N. Kyrgios – M. Raonic, typ: over 2.5 seta, kurs: 2.10

Będzie to bardzo wyrównane spotkanie, mimo że minimalne większe szanse na zwycięstwo ma Australijczyk Kyrgios. Raonic może ostatnio nie jest w najlepszej formie, ale to nadal bardzo dobry tenisista, który jest w stanie wygrać to spotkanie. My typujemy, że mecz zakończy się w trzech setach.