Typy na dziś: Singiel na czwartek 1.03.

W pierwszy dzień trzeciego miesiąca roku zaglądamy do Danii i do Singla na czwartek wybieramy szlagierowe spotkanie z 23. kolejki spotkań. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli dużych wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że w meczu Midtjylland z Brondby padną więcej niż dwie bramki. Dlaczego? Chociażby dlatego, że w sześciu ostatnich potyczkach między tymi drużynami linia 2.5 była pokrywana w każdym spotkaniu. Co więcej… W sześciu ostatnich meczach na tym terenie między tymi ekipami, aż pięć razy padło więcej niż dwa gole.

Dziś nie może być inaczej – t0 musi być spotkanie z wieloma bramkami.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Midtjylland – Brondby, typ: powyżej 2.5, kurs: 1.63.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze