Typy na dziś: Singiel na czwartek 12.10.

Ostatni dzień posuchy w piłkarskiej ofercie bukmacherów, ale jak codziennie – wybraliśmy dla Was coś do Singla. Tym razem przeniesiemy się za ocean, do Charlotte, gdzie rozpocznie się szóstka kolejka rozgrywek w NFL.

Na Bank of America Stadium miejscowe Pantery podejmą Orłów z Filadelfii. Obie drużyny mają bilans 4-1 i są w czołówce ligi. Tylko Kansas City ma lepszy bilans w lidze, bo nie przegrali jeszcze meczu.

Jedyna porażka Eagles przypadła właśnie na mecz z Chiefs i był to bardzo wyrównany pojedynek w Kansas City. Jedyna porażka Panthers miała miejsce na własnym stadionie, kiedy to w trzeciej kolejce ulegli New Orlean Saints.

Dziś nie ma faworyta w tym meczu, choć bukmacherzy przyznają -3 punkty handicap gospodarzom, właśnie z uwagi na przewagę własnego boiska. Jedno jest jednak pewne. Obie drużyny dysponują najlepszymi defensywami w lidze. W związku z tym uważamy, że liczba punktów w tym meczu nie przekroczy sugerowanej przez Vegas linii 45.5. Słuchając opinii zza oceanu możemy spodziewać się raczej niskiego wyniku w granicach 35 punktów.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Carolina Panthers – Philadelphia Eagles, typ: poniżej 45.5 punktów, kurs: 1.85.

Komentarze

Komentarze