Typy na dziś: Singiel na czwartek 5.07.

Singla na czwartek 5. dzień lipca zagramy ponownie w amerykańskiej lidze bejsbola MLB. Oferta piłkarska jest dziś znów słaba, zatem wyruszamy za Atlantyk, aby tam szukać pieniędzy.

Stawiamy, że mistrzowie z poprzedniego sezonu, czyli Houston Astros pokonają Chicago White Sox różnicą przynajmniej dwóch runów.

Miotaczem w ekipie z Teksasu będzie dziś Justin Verlander, który nie pozwala rywalom na zbyt wiele uderzeń i runów. Co prawda ostatnio nieco obniżył loty, ale Chicago to nie jest drużyna, której należy się obawiać, gdyż w ofensywie wyglądają bardzo słabo.

Dodajmy do tego wiele kontuzji w drużynie White Sox i wyłania się nam faworyt tego pojedynku. My liczymy, że Astros wygrają przynajmniej dwoma runami, co nie jest jakimś wielkim osiągnięciem dla ostatniego zwycięzcy World Series.

Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Houston Astros – Chicago White Sox, typ: 1 (-1.5), kurs: 1.64.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze