Typy na dziś: Singiel na czwartek 5.10.

Po trzech dniach posuchy, mamy wreszcie co grać. Przed nami mecze eliminacji do mistrzostw świata i tutaj spróbujemy poszukać dobrych typów, które przyniosą zysk.

Do czwartkowego Singla wybraliśmy spotkanie Szkocji ze Słowacją. To mecz o drugie miejsce w grupie, bo Anglia może dziś już zapewnić sobie awans na mundial. Pozostali biją się o fotel wicelidera.

Słowacja strzela bramki na wyjazdach. W czterech spotkaniach eliminacyjnych na wyjeździe Słowacy nie strzelili bramki tylko grając przeciwko Słowenii. Dziś – w meczu o tak wielką stawkę muszą zagrać odważnie, muszą zaatakować, bo remis może być im bardzo nie na rękę.

Szkoci rozegrali do tej pory cztery mecze w eliminacjach przed własną publicznością. We wszystkich domowych spotkaniach strzelali przynajmniej jedną bramkę.

Biorąc wszystko co powyżej pod uwagę zagramy w tym meczu BTS. Uważamy, że będzie to bardzo zacięte widowisko, w którym może nawet zostać pokryty over 2.5.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Szkocja – Słowacja, typ; BTS, kurs: 1.92.

Komentarze

Komentarze