Typy na dziś: Singiel na czwartek 7.09.

Ostatni dzień posuchy w ofercie piłkarskiej bukmacherów. Radzimy zatem nie grać na siłę i poczekać do piątku. My jednak chcemy być konsekwentni i codziennie dostarczać Wam choćby minimalną porcję typów.

Dziś wybraliśmy Singla z 2. ligi w Islandii, w którym lider Keflavik zagra z przedostatnią ekipą tabeli Grottą. Faworyt jest oczywisty, więc szukaliśmy sensownego handicapu z dobrym na singla kursem. Znaleźliśmy go w LVBET, który wczoraj pochwalił się, że jest numerem jeden wśród polskich bukmacherów.

LVBET ma w swojej ofercie handicapy azjatyckie dlatego chętnie weźmiemy z jego oferty zakład na gospodarzy, który pokryje handi -1.5.

A czy wiesz, że LVBET daje 20 zł za darmo bez konieczności wpłaty depozytu? Nie?! To musisz skorzystać z tej okazji. Jak to działa? Klikasz w TUTAJ i następnie u góry strony, która się otworzy klikasz „rejestracja”. Kiedy już się zarejestrujesz, otrzymasz 20 zł. Proste? No to do dzieła.

Promocja działa tylko z powyższego, czerwonego napisu TUTAJ. Jak zarejestrujesz się inaczej, nie narzekaj później, że nie otrzymałeś 20 zł.

A nasz typ na Singla to:

Keflavik  – Grotta, typ: 1 (-1.5), kurs: 1.67.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB