Typy na dziś: Singiel na niedzielę 1.10.

Singla na niedzielę, pierwszy dzień października zagramy w Rumunii. Mamy tam swoją drużynę przeciwko, której opłaca się grać, a jest nią Juventus z Bukaresztu – najgorsza drużyna rumuńskiej ekstraklasy.

Na pięć meczów w delegacji Juventus przegrał cztery. Dziś zmierzy się z liderem z Cluj, więc skazany jest na porażkę. My uważamy, że lider – jak przystało na pierwsze miejsce w tabeli – rozgromi dziś najgorszą drużynę ligi. Nam wystarczy, żeby Cluj pokrył handicap -1.5, co jest tak prawdopodobne jak to, że jutro będzie poniedziałek.

Niestety w Fortunie nie ma azjatyckich handicapów, ale są w LV BET. Dlatego Singla zagramy dziś właśnie u tego bukmachera, który daje za darmo 20 zł.

Odebrałeś już swoje 20 zł, które LV BET daje kompletnie za darmo, bez konieczności wpłaty depozytu. Jeśli nie, to nie czekaj tylko weź co Twoje. Co należy zrobić, aby dostać kompletnie za free 20 zł?

Klikasz w TUTAJ i następnie u góry strony, która się otworzy klikasz „rejestracja”. Kiedy już się zarejestrujesz, otrzymasz 20 zł. Proste? No to do dzieła. Promocja działa tylko z powyższego, czerwonego napisu TUTAJ. Jak zarejestrujesz się inaczej, nie narzekaj później, że nie otrzymałeś 20 zł.

CFR Cluj – Juventus Bukareszt, typ 1 (-1.5 HA), kurs: 1.87.

Komentarze

Komentarze