Typy na dziś: Singiel na niedzielę 12.11.

Znów piłkarska oferta bukmacherów nie nastraja nas pozytywnie i raczej zalecamy dziś spacer, zamiast grania. My jednak konsekwentnie, jak w każdy dzień od 2004 roku podajemy nasze propozycje i liczymy, że przyniosą Wam zysk.

Dziś zajrzymy do Anglii i zagramy w Women’s Super League. Postawimy na powyżej 3.5 gola w meczu piłkarek Manchesteru City z Bristol City. Ostatnie wyniki gospodyń wskazują, że są one w znakomitej formie i do tego bardzo, ale to bardzo skuteczne. Wyniki 3:1, 3:0 czy 5:2 pokazują, że Obywatelki nie mają kłopotów ze zdobywaniem bramek.

Dlatego postawimy dziś 100 zł na to, że w tym meczu zobaczymy przynajmniej cztery bramki i liczymy na zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Manchesteru City (K) – Bristol City (K), typ: powyżej 3.5 gola, kurs: 1.64.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB