Typy na dziś: Singiel na niedzielę 14.01.

Niedzielnego Singla zagramy w Premier League. Po wczorajszym sukcesie z jeszcze większą ochotą przystępujemy do typowania i na dziś wybraliśmy pojedynek, który również powinien przynieść pieniądze.

Stawiamy, że w szlagierowym meczu w Anglii, między Liverpoolem a Manchesterem City padną więcej niż dwie bramki. Oba zespoły są bardzo ofensywne i większość pojedynków między nimi kończy się overem 2.5 goli. Liczymy dziś na kawał dobrej piłki i sporo goli. Jeśli tu nie będzie wielu bramek, to już nie wiemy gdzie ich szukać.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Liverpool – Manchester City, typ: powyżej 2.5 goli, kurs: 1.59.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze