Typy na dziś: Singiel na niedzielę 3.09.

Singla na niedzielę zagramy w eliminacjach do mistrzostw świata. Wybierzemy się na Białoruś, do Borysowa, gdzie gospodarze podejmą Szwecję. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Szwedzi są mocno podrażnieni po porażce z Bułgarią. Strata punktów spowodowała, że Francja odskoczyła im w tabeli na trzy punkty i patrząc na kolejne spotkania, ciężko będzie zająć pozycję lidera. Co gorsze Bułgaria i Holandia utworzyły mocną grupę pościgową, więc Szwecja nie ma już miejsca na kolejne straty punktów.

Stawiamy, że dziś Szwedzi zdobędą komplet punktów. Białoruś jest kompletnie bez formy – przegrali ostatnio z Luksemburgiem. Liczymy, że dziś goście wygrają.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Białoruś – Szwecja, typ: 2, kurs: 1.61.

Komentarze

Komentarze