Typy na dziś: Singiel na niedzielę 3.12.

Do niedzielnego Singla wybraliśmy spotkanie ze szwajcarskiej ekstraklasy, która dziś dokończy 17. kolejkę spotkań.

Zagramy na powyżej 2.5 gola w meczu Thun z Young Boys. Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie 15 punktów. Jednak to co nas najbardziej interesuje, to fakt, że w spotkaniach z udziałem Thun pada średnio 3.4 gola na mecz.

Goście z Berna są liderem tabeli i notują średnią niewiele gorszą od dzisiejszych rywali. W ich meczach pada średnio 3.2 bramki na spotkanie. Faworytem są oczywiście goście, ale my liczymy, że dziś padnie wiele bramek. Przynajmniej trzy!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Thun – Young Boys, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.60.

Komentarze

Komentarze