Typy na dziś: Singiel na niedzielę 4.03.

Singla na niedzielę zagramy nietypowo, bo w polskiej Ekstraklasie. Rzadko wybieramy się do tej ligi, która jest tak nieprzewidywalna, jak wczorajsze mecze, które przyniosły cztery jaja (0:0, 0:0) oraz wybryki kibiców w Gliwicach na małych derbach Śląska.

Stawiamy dziś na Legię w starciu z Lechem Poznań, w meczu, który przywdziewa – niewiadomo dlaczego – imię derbów Polski. Ani Legia, ani Lech nie błyszczą ostatnio, ale… Warto zauważyć, że poznaniacy nie wygrali na wyjeździe od 20. sierpnia, czyli notują serię dziesięciu spotkań z rzędu w delegacjach bez kompletu punktów!

Legia ostatnio musiała uznać wyższość Jagiellonii, która grała jak drużyna z La Liga. Warszawiacy nie istnieli w tamtym meczu, ale warto zauważyć, że Legia rzadko gra dwa mecze z rzędu na niskim poziomie.

Dlatego uważamy, że mistrz kraju wygra z Lechem, który jest tak samo przereklamowany jak gdańska Lechia.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Legia Warszawa – Lech Poznań, typ: 1, kurs: 2.20. 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze