Typy na dziś: Singiel na niedzielę 5.11.

Wiele spotkań analizowaliśmy dziś pod kątem Singla na niedzielę i w końcu zdecydowaliśmy się na mecz Ajaksu z Utrechtem. Jest to spotkanie 11. kolejki Eredivisie.

Ajax musi gonić w tabeli PSV, dlatego nie może gubić punktów na własnym stadionie. Z rywalami ze środka tabeli ekipa z Amsterdamu radzi sobie bardzo dobrze, często wygrywając różnicą więcej niż jednego gola.

Z drugiej strony mamy Utrecht, który kompletnie nie radzi sobie na wyjazdach. Na pięć spotkań w delegacji, goście przegrali trzy razy.

Uważamy, że Ajax dziś wygra i pokryje handicap 0:1.

3:1? 2:0? – takie wyniki wychodzą nam ze statystyk. Powodzenia!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Ajax – Utrecht, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 1.56.

Komentarze

Komentarze