Typy na dziś: Singiel na niedzielę 8.10.

Mimo wielu spotkań w eliminacjach do mistrzostw świata, do Singla na niedzielę wybraliśmy spotkanie z NFL. Po prostu kursy na mecze eliminacyjne nam nie pasują.

Zagramy dziś na wyjazdowe zwycięstwo Baltimore Ravens w Oakland. Dlaczego? Głównie dlatego, że najważniejszy człowiek na boisku w footballu amerykańskim, czyli quarterback jest w ekipie z Kalifornii kontuzjowany. Derek Carr – bo o nim mowa – nabawił się kontuzji kręgosłupa i nie zagra przez kilka tygodni. To wielka strata dla Raiders i naszym zdaniem głównie przez jego absencję, faworytem tego starcia stają się Ravens.

Owszem ekipa z Baltimore nie ma dobrej serii. W Londynie spisała się tragicznie, tydzień temu u siebie polegli z Pittsburgh Steelers. Muszą wreszcie się podnieść, a rywal do tego idealny, głównie przez kontuzje Carra.

Zapowiada się wyrównane widowisko i raczej niski wynik. Dlatego zagramy na gości z dodatnim handicapem + 3.5.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Oakland Raiders – Baltimore Ravens, typ: 2 (handicap +3.5), kurs: 1.80.

Komentarze

Komentarze