Typy na dziś: Singiel na piątek 1.09.

Piątkowego Singla zagramy w Trnavie, gdzie na miejscowej City Arena Słowacja zagra ze Słowenią w ramach eliminacji do mistrzostw świata. Gospodarze są na 2. miejscu w grupie, a goście plasują się jedno „oczko” niżej.

Słowacja ma tylko punkt przewagi nad Słowenią i traci dwa punkty do liderującej Anglii, która dziś zagra na Malcie. Nasi południowi sąsiedzi muszą wygrać dzisiejszy mecz, aby utrzymać się na pozycji wicelidera. Każda strata punktów może sporo kosztować Słowaków, dlatego muszą dziś zdobyć trzy punkty. Wtedy droga do Rosji będzie już znacznie krótsza.

Stawiamy zatem na gospodarzy, którzy kadrowo są silni i świetnie grają u siebie (tylko porażka 0:1 z Anglią). Słowenia na wyjazdach gubiła punkty, choćby remisując 2:2 na Litwie.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Słowacja – Słowenia, typ: 1, kurs: 2.00.

Komentarze

Komentarze