Typy na dziś: Singiel na piątek 1.12.

Piątkowego Singla zagramy w holenderskiej Eerste Divisie. Wybraliśmy spotkanie, które powinno przynieść Wam i nam zysk na początek miesiąca. Powodzenia!

Zagramy dziś na domowe zwycięstwo Nijmegen i pokrycie skromnego handicapu 0:1. W poprzedniej kolejce Nijmegen przegrało na wyjeździe z Telstarem, co można było uznać, za wypadek przy pracy. Jednak u siebie ta ekipa nie zawodzi, bo na osiem spotkań wygrała aż siedem i w większości były to wygrane dwoma lub więcej bramkami.

Dordrecht na siedem meczów w delegacji przegrał aż pięć, a ostatnio uległ rezerwom Ajaksu aż 0:3.

Stawiamy, że Nijmegen wygra dziś więcej niż dwoma bramkami i umocni się na pozycji lidera na zapleczu holenderskiej Ekstraklasy.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Nijmegen – Dordrecht, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 1.60.

Komentarze

Komentarze