Typy na dziś: Singiel na piątek 10.11.

Do Singla na 10 dzień listopada wybraliśmy spotkanie młodzieżowej reprezentacji Polski, która w eliminacjach do mistrzostw Europy zmierzy się na wyjeździe z Wyspami Owczymi.

Odpuszczamy mecze towarzyskie i skupiamy się na spotkaniu o stawkę. Polacy zajmują drugie miejsce w grupie z siedmioma punktami i jest to absolutnie mecz z typu „must win”. Trzy punkty pozwolą biało-czerwonym na powrót na miejsca premiowane udziałem w barażach (w dodatkowej tabeli drużyn z drugich miejsc) oraz zniwelowanie straty do liderującej Danii do dwóch punktów.

Stawiamy, że dziś młodzi Polacy wygrają i pokryją skromny handicap 0:1. Podopieczni Czesława Michniewicza jeśli marzą o awansie, to takie spotkania powinni wygrywać przekonująco, bez względu na to, czy grają u siebie, czy na wyjeździe.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Wyspy Owcze U21 – Polska U21, typ: 2 (handicap 1:0), kurs: 1.50.

 

Komentarze

Komentarze