Typy na dziś: Singiel na piątek 12.01.

Wreszcie piłkarska oferta bukmacherów nieco się poprawiła i można dawać typy w pełnej palecie. Do piątkowego Singla wybraliśmy spotkanie z jednej z ulubionych naszych lig, czyli holenderskiej Eerste Divisie.

Stawiamy, że Nijmegen pokona dziś na własnym boisku G.A. Eagles i pokryje handicap 0:1. NEC to wicelider tabeli i jeden z głównych kandydatów do awansu do Ekstraklasy. Na 10 spotkań u siebie Nijmegen wygrało aż 8 i tylko dwa razy zremisowało. Większość meczów ze słabeuszami tej ligi – a do takich należy G.A. Eagles – NEC wygrywa wysoko pokrywając handicap 0:1.

Goście strasznie meczą się na wyjazdach. Na 9 meczów delegacji przegrali aż 5 i obecnie notują serię czterech porażek pod rząd na obcych boiskach. Liczymy, że dziś wicelider dobrze rozpocznie rozgrywki w 2018 roku od wysokiej wygranej. Nam wystarczy skromne 2:0.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Nijmegen – G.A. Eagles, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 1.72.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze