Typy na dziś: Singiel na piątek 13.10.

Singla na piątek zagramy na zapleczu austriackiej ekstraklasy. Tam lider rozgrywek podejmie najgorszą drużynę ligi. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Neustadt pewnie przewodzi tabeli, choć w domu nie wygrał dwóch ostatnich meczów. Wydaje się, że okazja na przełamanie złej passy nadeszła w odpowiednim momencie, bo FAC Wien to absolutny outsider rozgrywek. Na sześć meczów na wyjeździe goście przegrali wszystkie. Co ciekawe tylko w jednym przegrali jedną bramką, a w pozostałych dostawali porządne lanie.

Dziś liczymy, że gospodarze wygrają i pokryją niewielki – najmniejszy – handicap 0:1.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Neustadt – FAC Wien, typ 1 (handicap 0:1) kurs: 1.86.

Komentarze

Komentarze